xenforo eklentileri manuel sql injection hacker blog Sunucu Optimizasyon bilgisayar servis izmir bilgisayar servisi izmir asus servis izmir asus notebook servis izmir hp servisi izmir acer servisi izmir izmir boşanma avukatı ucuz vds sunucu
Tekirdağ Demirdöküm Servisi

Tekirdağ DemirDöküm Servisi, hizmetleri Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır. Tüm tekirdağ yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir.

Tekirdağ DemirDöküm Servisi geniş ürün gamına göre uzmanlaştırılmış yetkili servislerimiz ve servis teknikerlerimiz tüketiciye hızlı, zamanında ve yüksek standartta hizmet verebilmek için MİM ile koordineli olarak çalışmaktadır.

Tekirdağ DemirDöküm Servisi güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, servislerimiz için tek yapmanız gereken 0282 653 51 52 numaralı telefondan DemirDöküm Müşteri İletişim Merkezine ulaşarak yaygın servis ağı ile DemirDöküm cihazlarınızı uzun yıllar güvenle kullanmanız için hizmet veriyoruz.

Bizim için önemlisiniz. Yuvanızın, sizin, sevdiklerinizin ısı konforu, can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

Her cihazın farklı teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı aldıkları eğitimler sayesinde Yetkili Servisler cihazdaki sorunu tam anlamıyla tespit edip gerekli müdahaleyi yapabilirler.

Tekirdağ DemirDöküm yetkili servisi maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanırlar. Sadece orijinal yedek parçalar cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışabilir ve cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Orijinal yedek parça kullanımı cihazınızın güvenliği, kendi güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Servisler her müdahale sonrasında cihazınızı eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarını eksiksiz yaparak teslim ederler.

Servisler tarafından değiştirilen yedek parçalar ve işçilik ile ilgili müdahaleleri Sanayi Bakanlığı’nın belirlediği kanun ve kurallar çerçevesinde DemirDöküm garantisi altındadır.

Tekirdağ DemirDöküm servisi ürünleriniz de sevdikleriniz de güvende.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için DemirDöküm yetkili servislerimiz ana firmamız tarafından düzenli olarak denetlenirler.

Orijinal Yedek Parça

Maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanınız. Sadece orijinal yedek parçalar cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışabilir ve cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlar.

Top