xenforo eklentileri manuel sql injection hacker blog Sunucu Optimizasyon bilgisayar servis izmir bilgisayar servisi izmir asus servis izmir asus notebook servis izmir hp servisi izmir acer servisi izmir izmir boşanma avukatı
Çorlu Demirdöküm Servisi

Çorlu Demirdöküm Servisi

Çorlu DemirDöküm Servisi hizmetleri, Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır. Tüm yurtta yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ile hizmet vermektedir.

Çorlu DemirDöküm geniş ürün gamına göre uzmanlaştırılmış servislerimiz ve servis teknikerlerimiz tüketiciye hızlı, zamanında ve yüksek standartta hizmet verebilmek için koordineli olarak çalışmaktadır.

 

Çorlu DemirDöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, servislerimiz için tek yapmanız gereken 0282 653 51 52 numaralı telefondan Çorlu DemirDöküm Servisi Müşteri İletişim Merkezine ulaşarak yaygın servis ağı ile DemirDöküm cihazlarınızı uzun yıllar güvenle kullanmanız için hizmet veriyoruz.

Bizim için önemlisiniz. Yuvanızın, sizin, sevdiklerinizin ısı konforu, can ve mal güvenliği ve cihaz bütünlüğünüz için yetkilendirilmemiş kurum veya kişilerden servis, bakım ve tamir hizmeti almaktan kaçınınız.

Her cihazın farklı teknik ve karakteristik özelliklerinden dolayı aldıkları eğitimler sayesinde Servisler cihazdaki sorunu tam anlamıyla tespit edip gerekli müdahaleyi yapabilirler.

Çorlu DemirDöküm servisi maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanırlar. Sadece orijinal yedek parçalar cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışabilir ve cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Orijinal yedek parça kullanımı cihazınızın güvenliği, kendi güvenliğiniz için son derece önemlidir.

Servisler her müdahale sonrasında cihazınızı eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarını eksiksiz yaparak teslim ederler.

Servisler tarafından değiştirilen yedek parçalar ve işçilik ile ilgili müdahaleleri Sanayi Bakanlığı’nın belirlediği kanun ve kurallar çerçevesinde DemirDöküm garantisi altındadır.

Çorlu DemirDöküm servisleriyle ürünleriniz de sevdikleriniz de güvende.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için DemirDöküm servislerimiz ana firmamız tarafından düzenli olarak denetlenirler.

Şikayet ve Geri Bildirim

Şikayet ve Geri Bildirim

Şikayetiniz ve istekleriniz bizim için önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kombi, klima, radyatör ve su ısıtıcıları hakkında bilmek istediğiniz herşeyi buradan öğrenebilirsiniz.

Güvenliğiniz İçin

Yetkisiz servis hizmetleri hakkında önemli uyarı

Top